Z-65
Наша сторінка в Instagram

Наша сторінка в Facebook

Наша канал на YouTube

Якісний фундамент для дому

Вартість фундаменту для приватного будинку 2000 грн/м3

З усіх питань телефонуйте за вказаними номерами.

Вартість фундаменту для приватного будинку 2 000 грн/м3

З усіх питань телефонуйте за вказаними номерами.Перші 3 із 9 причин замовити фундамент у нас


У нас не найнижча ціна.

Ви не шукаєте найнижчу ціну, вибираючи авто. Ви також не ставите ціну основним пріоритетом, вибираючи стоматолога. Як здоров'я, так і авто — це питання безпеки. Надійний фундамент – основа безпеки будинку. Ми не заливаємо бетон у землю недорого! Ми проектуємо, адаптуємо під ґрунти, а потім виготовляємо монолітний залізобетонний виріб.

Ми не робимо фундамент за 7 днів.

Якісний фундамент потрібно спроектувати, розрахувавши навантаження у всіх вузлах. Далі - виконати топосьємку і переконається, що перепад висот дозволяє втілити запланований проект, не «утопивши» цоколь під землю. Після, вивчити склад грунтів і переконається, що їхня здатність, що несе, достатня для зведення будинку. 7 днів скінчилося.

У нас нет скидок на материалы и работы.

У будинку для своєї сім'ї, Ви напевно хочете, щоб марка бетону, товщина і крок арматурних сіток, гідроізоляція та утеплення відповідали тим, які заклав архітектор. Також, Ви бажаєте щоб роботу виконали досвідчені монолітники, які вміють якісно укласти, провібрувати та вирівняти поверхню. А всі допуски, нахлест арматури, захисні шари та геометрію опалубки перевірив інженер-виконроб з досвідом не менше 20 років у будівництві.

На відміну від випадкових бригад з вокзалу такі фахівці знають ціну своєї роботи і не простоюють в очікуванні замовлення.


Бажаєте дізнатися ще 6 аргументів на нашу користь?

Чи готові вже побудувати капітальний фундамент з гарантією від 50 років?

Телефонуйте нам за номерами:«УКРКОТТЕДЖ»
(044) 232 32 05
(067) 502 05 49
ukrcottage.com.ua